SON HABERLER

Alesta Motel

Ağva’da konakladığınız sürece Alesta Butik Otelde sofraniza getirilen tüm yiyecekler kendi çiftligimizde hiçbir katkı maddesi olmadan tamemen organik olarak yetiştirilmektedir.

Alesta Butik Otel 2004 yılında tamamı ahşap olarak inşaa edilmiştir. Otel sahiplerimiz 35 yıllık turizm geçmisine sahip son derece deneyimli işletmecilerdir. Otelimizin personeli turizm okulu mezunu olup bütün konuklarımıza son derece itina ile hizmet etmektedirler. Otelimizin toplam 23 odası bulunmakta olup bütün odalarımız nehir’e panoramik açı ile bakmaktadır. Otelimizin hemen önünde nehirle otel binası arasında şık bir yüzme havuzu bulunmakta olup yaz sezonu boyunca konuklarımızın kullanımına sunulmaktadır. Otelimiz yaz kış 12 ay boyunca açıktır.

Otelimiz Nehire sıfır konumda, üzerinde yemek yiyebileceğiniz 60 mt uzunluğunda restaurant iskelesi bulunmaktadır, ayrıca bu iskelenin bir kısmı güneşlenmek içinde kullanılmaktadır. Otelimizde yaz kış her cumartesi akşami kaliteli canlı müzik dinleme imkanınız bulunmaktadır. Otelimizin 80 kişilik açık restaurantı 70 kişilik kapalı restaurantı bulunmaktadır. Konaklama şeklimiz yarım pansiyondur.

Telefon: 0 216 721 75 95
www.alestamotel.com.tr

Ağva'da ki lezzet noktaları...

Check Also

Nehir Perisi

Nehir Perisi

Doğadaki seslerin korosu eşliğinde gün doğumu ve gün batımı saatlerini bir şölene dönüştüren güzellikler karşısında ...